REKRUTACJA 2024/2025
‼REKRUTACJA 2024/2025‼
⭐️Jesteśmy placówką prywatną i świadczymy usługi na najwyższym poziomie.⭐️
✅Posiadamy 6 czynnie działających grup – od żłobka do zerówki- a zatem jesteśmy miejscem gdzie Twoje dziecko może przeżyć najlepszą przygodę swojego życia przez cały okres edukacji.
➡️Dlaczego warto wybrać naszą placówkę?
✅Oto kilka powodów:
💚Doświadczony zespół pedagogów i terapeutów, którzy kochają swoją pracę i dbają o rozwój każdego dziecka.
💚Przyjazne i bezpieczne otoczenie, w którym Twoje dziecko będzie czuć się swobodnie .
💚Indywidualne podejście do każdego malucha, dostosowane do jego potrzeb i zainteresowań.
💚Bogaty program edukacyjny, pełen zabawy, kreatywności i odkrywania nowych umiejętności.
💚Możliwość uczestnictwa w różnorodnych terapiach wspierających rozwój dziecka.
💚4 posiłki dziennie
💚duży parking
💚plac zabaw
💚sale wyposażone w tablice interaktywne , magiczne dywany oraz zabawki wspierające rozwój dzieci.
Wszystkie niezbędne dokumenty znajdziesz na naszej stronie internetowej ⬇️
🤩W Przedszkolu Ancymonek oferujemy również szereg zajęć dodatkowych, które rozwijają zainteresowania i umiejętności dzieci. Od języka angielskiego po naukę tańca, nasze dodatkowe zajęcia są dostępne w trakcie pobytu w przedszkolu, dając Twojemu maluchowi możliwość eksplorowania różnych dziedzin.
🤩W Żłobku Ancymonek zapewniamy nie tylko codzienne zajęcia tematyczne, ale również szereg atrakcji, takich jak dogoterapia, taniec. Posiadamy również przestronny i bezpiecznie plac zabaw. Nasze wózki 6-osobowe są zaprojektowane tak, aby dzieci miały komfort i wygodę podczas spacerów i wycieczek.
➡️BIURO@ANCYMONEK.EDU.PL
➡️+48 663 976 318
➡️73-200 CHOSZCZNO, UL. JAGIELLY 21A
👍I etap rekrutacji – 4.03.2024r. do 31.03.2024r.
‼Obowiązuje kolejność zgłoszeń
‼Ogłoszenie wyników rekrutacji – 02.04 – 10.04 – kontakt telefoniczny z osobami, które złożą kartę zgłoszeniową .