ZERÓWKA-profil angielsko – matematyczny
Zerówka dla Twojego 6-latka
PROFIL⬇️⬇️
🇺🇸angielsko – matematyczny➕➗🟰
W ramach pobytu dziecka w zerówce o profilu angielsko – matematycznym
✅zwiększamy ilość godzin języka angielskiego
zajęcia 4 x w tygodniu po 45 min
✅każdy 6-latek otrzyma bezpłatnie zajęcia dodatkowe – MATEMATYKA DLA SMYKA – ( regularna cena 60 zł/mies)
✅mistrzowie SZACHÓW – od kilku lat praktykujemy naukę gry w szachy, która nie tylko przyspiesza rozwój intelektualny , ale również jest to doskonały trening koncentracji , pozytywnie wpływa na doskonalenie umiejętności matematycznych oraz kształtuje osobowość.
✅ Taniec i rytmika z Lorenco – Daj się ponieść – możliwość uczestniczenia w organizowanych przez firmę -> festiwalach, pokazach tańca.
✅ Dogoterapia z Dogoterapia Czekolakiteam Jolanta Szarek-Rój pomaga w kształtowaniu i rozwijaniu umiejętności okazywania emocji i uczuć.
✅codzienne zajęcia z wykorzystaniem książek, ćwiczeń oraz zeszytów
✅katecheza ( po złożeniu deklaracji i wyrażeniu chęci uczestnictwa w zajęciach)
✅pomoc psychologiczno- pedagogiczna ( również na wniosek rodzica)
✅edukacja z wykorzystaniem nowoczesnych form pomocy jak np. tablice interaktywne